Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

İspanyol sinemasının olmazsa olmaz yönetmeni Pedro Almodovar, son filminde Antonio Banderas ve Penelope Cruz’u tekrar bir araya getiriyor. Temmuzun ilk haftasında çekimleri başlanan filmin, bugünkü Instagram paylaşımıyla tamamlandığı duyuruldu. Henüz tam tarihi belli olmasa da filmin 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Film hakkında kendi hayatından yola çıktığını söyleyen Almodovar, erkek karakterlerin daha ön planda olduğu bir film olduğunu da söylüyor. Daha önceki filmlerinde izlemiş olduğumuz Cecilia Roth ve Julieta Serrano gibi oyuncular tekrar yeni filminde yer alırken bir diğer erkek başrol oyuncusu ise Asier Etxendia. Filmin konusunun ise bir yönetmenin hayattaki seçimleri ve getirdiği sonuçlar üzerine olduğu söylenmekte.

En son 2016 yılında Julieta filmiyle izlediğimiz Pedro Almodovar son filmiyle de izleyenlerinin beğenisi almış, birçok ödül ve adaylığa layık görülmüştü. 2017 yılında da Cannes Film Festivalinde jüri başkanlığı yapan Almodovar filminin senaryosu da kendi kaleminden çıkarmakta.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here