Futurlab tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayımlanan Peaky Blinders: Mastermind ile 1920’lerin Birmingham’ına geri dönüyoruz.

Bu yaz PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC‘ye gelecek olan bir bulmaca macera oyunu. Mastermind, Shelby ailesinin altı üyesini aynı anda kontrol etmenizi sağlıyor. Bu tüm zamanı geri sarılabilen ve tekrarlanabilen ayarlanabilir bir zaman çizelgesi ile mümkün kılınmış ve her karakterin eylemlerini önceden ayarlamanıza yarıyor.

Shelby ailesinin her bir üyesi benzersiz yeteneklere sahip. Tommy (tehdit edici), Arthur (kavga ve kapı kırma), Polly (rüşvet ve kilit açma), John (kundaklama ve kavga), Ada (dikkat dağıtıcı) ve Finn (gizlilik ve yankesici).

Oyunun zorluklarını aşmak için her birini sırayla, birçok yeteneği birbirine bağlayarak kullanmanız gerekecek. Bu aslında bir aksiyon taktik oyunu ve bunun nasıl çalıştığını tanıtım fragmanında göz atabilirsiniz. Hemen aşağıda.

Oyun bu yıl yaz aylarında çıkış yapacak ancak oyunun sayfasını şu anda Steam‘de bulabilirsiniz. Peaky Blinders: Mastermind Steam Sayfası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here