Paradox Interactive 18 – 21 Ekim tarihleri arasında Berlin’de yaptığı etkinlikte başta Crusader Kings 3 olmak üzere birçok yenilik duyurdu. İşte karşınızda Paradox’un yaptığı yeni duyurular:

Crusader Kings 3

Crusader Kings 2’nin üstünden 8 yıl ve birçok eklenti paketi geçti. Paradox, 2020 yılında Crusader Kings 3’ü çıkarmayı planlıyor! Crusader Kings 3 hakkındaki detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Surviving the Aftermath

Paradox’un bir başka yeni oyunu ise Surviving the Aftermath! Kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu olan Surviving the Aftermath’ın erken erişimine Epic Games Store’dan ulaşabilirsiniz.

Battletech: Heavy Metal

Herabranied Schemes tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan BattleTech’in yeni genişleme paketi Battletech: Heavy Metal bizlere 8 yeni mech ve silahın dışında yeni bir Flashpoint mücadelesi sunacak. Çıkış tarihi ise 21 Kasım.

Age of Wonders: Planetfall – Revelations

4X sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Age of Wonders: Planetfall’ın yeni genişleme paketi olan Revelations da bu etkinlikte duyuruldu. 19 Kasım’da bu genişleme paketine ulaşabilirsiniz.

Stellaris: Federations

Steallaris: Federations, bizlere yeni federasyonlar vaadediyor. Ticaret federasyonları ve araştırma kooperatifleri bu federasyonlardan bazıları. Ayrıca, yeteri kadar uzaylı topladığınızda Uzay Birleşmiş Milletleri veya Galaksi Topluluğu tarzında birlikler kurabilirsiniz.

Hearts of Iron 4: La Resistance

HoI 4’ün bu yeni genişleme paketi, savaşlarda kullanabileceğimiz casuslar ve istihbarat ajanslarını oyuna ekliyor. Bu casuslar sayesinde düşmanınızın tesislerini kolaylıkla sabotaj edebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here