31 Ağustos’ta Seattle’da başlayan Pax West 2018 bugün itibariyle bitiyor. Gamescom 2018’in hemen ardından başlayan Pax West’de merakla beklediğimiz bazı oyunların yeni oynanış videolarını gördük. Aynı zamanda birbirinden güzel cosplaylere de ev sahipliği yaptı. İsterseniz ilk önce hangi oyunların yeni oynanış videolarının yayınlandığına bakalım:

My Friend Pedro

Bağımsız yapım olarak karşımıza çıkan My Friend Pedro için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. 2019 yılında çıkacak oyun efektleri ve hikayesiyle merak uyandırıcı. Özellikle çatışma sahnelerinde slow motion olayları gerçekten çok hoş olmuş. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Anthem 

EA Games’in merakla beklenen oyunları arasında yer alan Anthem için yeni bir video yayınlandı. 22 Şubat 2019’da çıkacak olan Anthem, Frosbite oyun motorunun güçlerini son damlasına kadar kullandığını oyunun mekaniklerinden anlayabiliyoruz.


Shadow of Tomb Raider

14 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek olan Shadow of Tomb Raider için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda Lara Croft’un vahşi ormanlardaki gizliliği ve çevikliğini izliyoruz.


Marvel’s Spider-Man

Çıkışını bu hafta yapacak olan Marvel’s Spider-Man için fotoğraf modu altında bir video yayınlandı.


Assassin’s Creed Odyssey

5 Ekim’de çıkacak olan Antik Yunanistan döneminde geçecek Assassin’s Creed Odysey için The Hunt for Medusa adlı bir oynanış videosu yayınlandı.


Devil May Cry 5

8 Mart 2019’da çıkacak olan DMC 5 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Video Nero ve Goliath arasındaki dövüşü konu alıyor.


Praey for the Gods

Merakla beklenen oyunlar arasında olan No Matter Studios’un geliştirdiği Praey For Gods için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunun 2018 yılı içinde çıkması bekleniyor. Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.


Hitman 2: Welcome to the Jungle Teaser

Hitman 2 için yeni bir video yayınlandı. Adres bu sefer Kolombiya’nın vahşi ormanları! 13 Kasım 2018’de çıkacak Hitman 2’nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


İşte Şahane Cosplayler!

Hollow Knight


Persona 5


Mass Effect


Brigitte / Overwatch


Halo


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


PUBG


Roadhog / Overwatch


Fortnite


Tyrael / Heroes of The Storm


Lagombi / Monster Hunter


Junkrat / Overwatch


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Daenerys ve Drogo


Sophitia


Black Widow


Spider Man


Winston / Overwatch

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here