Paradox Interactive yıllık fuarı oldukça hareketli geçti. Masa oyunları, yeni bir grand strateji oyununun yanı sıra Paradox Interactive tarafından iki adet de eklenti paketi duyurusu geldi. Bu eklenti paketleri Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV oyunları için yayınlanacak.

Europa Universalis IV için yayınlanacak yeni eklenti paketinin başlığı “Dharma” olarak açıklandı. İsminden de anlaşılacağı üzere bu yeni eklenti paketi Hindistan coğrafyasındaki siyasi ve dini dengeler üzerine eğilen bir eklenti paketi olacak.

Duyurulan ikinci eklenti paketi Hearts of Iron IV oyunu için çıkarılacak olan “Man the Guns” eklenti paketi oldu. Çıkış tarihi belirtilmeyen bu eklenti paketi deniz savaşlarına yoğunlaşan bir paket olacak.

Bu arada nispeten eski bir oyun olan Crusader Kings II de bu yılı boş geçmiyor. Holy Fury adlı eklenti paketiyle Crusader Kings II de güncelliğini koruyan oyunlar arasında olacak.

Hearts of Iron IV için yayınlanan eklenti paketinin fiyatı henüz bilinmiyorken diğer iki eklenti paketi 19,99$ fiyatı ile satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here