Pandora 2019 Sonbahar Koleksiyonundaki altın ve pembe tonlar bizi sıcak tutacak!

Pandora yeni marka imajıyla birlikte #WhatDoYouLove mesajını Kozmonot Bomonti’de düzenlediği özel bir davetle tanıttı. Katılan misafirlere #WhatDoYouLove sorusu yöneltildi ve hazırlanan özel alanda illüstratör Murat Kalkavan davetlilerin sevdiği şeylerin resimlerini yaptı.

Yeni Pandora o koleksiyonu ile charmların kullanılıp toplanma şeklini tekrardan yorumluyor. Pandora yeni koleksiyonu ile yepyeni bir stil çağı başlıyor. Pandora bileklikler ve bu tasarıma uygun yeni charmlar stil ve özgüveni bir araya getirerek kendinizi yansıtmanın en yeni yolunu size sunuyor.

Büyüleyici Pandora Shine, zarif Pandora Rose ve göz kamaştırıcı 925 ayar gümüşten oluşan koleksiyon, örgü dokulu bilekliklerle harmanlanabiliyor. İsteğe göre uyarlanabilen tasarımı ve kolayca takılabilen charmlarıyla modern ve feminen bir tarzı yansıtıyor.

Kadınları yaratıcılıklarını ve karakterlerini yansıtlamaları için teşvik eden Pandora, aynı zamanda zıtlıklardan ilham alan bir koleksiyon. Pembenin tüm tonlarını sahiplenen, kucaklayan Pandora, bu yolla kadınların kendini ifade etme, eğlence ve farklılarını yansıtıyor ve destekliyor.

Farklı ton ve metalleri bir arada kullanabilir ya da sade bir kombin oluşturabilirsiniz. Pandora ile oluşturacağınız her kombin kendinizi ve stilinizi ifade etmede başrol oynayacak!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here