Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

 

 

Sevim Akpınar 1997 yılında Uşak’ta doğdu. Çocukluk zamanlarında hayatına yön verecek olan sanatla tanışan Sevim, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde ilk sanat adımını attı ve öğrenimini gördü. Tutkusunun peşini bırakmayarak Lise döneminde karma sergilerde yer alarak resim çizmenin yanında “Özgün Baskı” tekniğinde de kendisini geliştirdi.

 

 

Yaşantısının her anını sanatla doldurmaktan keyif alan Sevim, 2015 yılında Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliğini kazandı. “Özgün Baskı” alanında ilk kişisel sergisini 2017 yılında açtı ve şuan 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekte.

 

 

Çeşitli malzemeler, farklı teknikler ve özgün metotlar kullanılarak yapılan, resim sanatında süregelen düzenin tekdüzeliğine yeni bir soluk getiren “Özgün baskı” alanında çalışmalar yapan yetenekli sanatçımızın hislerini ve tutkusunu eserlerinden anlayabilmek mümkün.

 

 

Bazen hisler o kadar yoğun olur ki, anlam kaybolmasın diye kelime salatası yapmak istenilmez. Genç sanatçımız da “Sanatı seviyorum.” demekle yetiniyor. Umarız ki Sevim’in hayatında sanatla birlikteliği hiç azalmasın, başarı merdivenlerini hep artan istek ve tutkuyla tırmansın..

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here