Overwatch’ın Attack karakteri olan Torbjörn’e büyük bir rework geliyor. Şu an test sunucularında oynanabilir olan yeni Torbjörn kısa bir süre sonra resmi sunuculara da gelecek. Peki Torbjörn’de neler değişti gelin yakından bakalım.İlk olarak Torbjörn’e yeni bir ability (yetenek) eklendi. Bu yeteneğin ismi Overload bu yetenek eski yeteneği olan Armor Pack‘in yerini aldı. Bu yetenek ile;

  • Geçici olarak canına 150 armor ekleyebiliyor.
  • Hareket hızı %30 artıyor.
  • Yeteneği 5 saniye sürüyor.
  • Yeniden dolum süresi ise 12 saniye.

Bir diğer değişiklik ise Turret kısmında. Torbjörn’ün dünyadaki en sevdiği varlığı olan bu otomatik saldırı makinesini eskiden biz kuruyorduk. Artık tek bir seviye olacak bu makineyi Shift ile yere atıyoruz ve kendi kuruluyor. İstediğimiz zaman F ile makineyi olduğu yerden kaldırıp başka yere kurabiliyoruz.

Taretdeki değişiklikler bunlarla sınırlı değil. Artık Torbjörn kime saldırırsa Tareti de ilk hedef olarak ona saldıracak. Ek olarak eskiden ultimate yeteneğimizi kullandığımızda Taret’in seviyesi 3 oluyordu. Bu özellik ise kalktı, Taret sadece 2 level olarak kullanılıyor.Gelelim değişen bir başka özelliğe o da ultimate yeteneği. Artık ulti özelliğimizi kullandığımızda sol kancalı elimizle yere lav püskürtüyoruz. 6 saniye süren bu yeni ulti özelliğinde lav yerde belli bir süre kalıyor. Eğer düşmanlar üstünden geçerse damage yiyorlar. Ekstra olarak zırha sahip olan düşmanlara daha fazla hasar veren bu yeni özellik ile Torbjörn bakalım oyunlarda nasıl bir etki yaratacak hep beraber göreceğiz.

Değişikleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here