Overwatch her yıl olduğu gibi bu senede kış etkinliğinin geleceğini duyurmuştu. Saat 10’da sunuculara gelen 600 Mb güncelleme ile 2 Ocak‘a kadar sürecek kış etkinliğini başlamış oldu. Güncellemeyi hemen yapmış olsak bile yoğunluk olduğu için önümüzde 20 bin sıra vardı ancak 15 dakika sonunda oyuna girebildik.

Oyuna yeni gelen bir sürü kozmetik eşyanın yanı sıra kara bürünmüş bazı haritalar ve geçen sene olduğu gibi kış arcade modları da geldi. İsterseniz gelin bunlara yakından bakalım;

Arcade modlarında geçen senenin üstüne bir şey katılmadığını görüyoruz. Geçen sene olduğu gibi Yeti Hunter ve Mei’s Snowball modları var. Bunların yanı sıra kara bürünen haritalar ise King’s Row, Hanamura ve Blizzard World oldu.

Kozmetiklerde ise yeni gelen 9 tane skin var. Bunlardan 3’ü epic skin iken 6’sı legendary skin. Bunların yanında oyuna 2 emote, 1 tane highlight intro, spreyler ve sesler eklendi. Ayrıca hatırlatmakta fayda var geçen senelerde kış etkinliklerinde kaçırdığınız kozmetikleri bu etkinlikte elde edebilirsiniz. İsterseniz şimdi yeni gelen skinlere ve emote’lara yakından bakalım.

3 tane Epic skini gelmiş demiştik bunlar Ashe, Bastion ve Reinhardt’a geldi.

6 tane Legendary skin ise Junkrat, Lucio, Mercy, Symmetra, Widowmaker ve Zarya’ya geldi.

Gelen 2 Emote ise Genji ve Torbjörn’e geldi.

Bizim en çok beğendiğimiz skin Mercy skini oldu. Peki sizin yeni kozmetikler hakkındaki görüşleriniz neler? En çok hangisini beğendiniz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here