Her sene olduğu gibi, Overwatch’ın piyasaya çıkışını kutlamak için oyuna gelen yıl dönümü etkinliği, bu sene de bizlerle buluştu. Overwatch’ın 3. yaşına özel  bu yıl dönümü etkinliği, 21 Mayıs’tan başlayarak 10 Haziran‘a kadar devam edecek.

Bu etkinlik sayesinde de Overwatch, 28 Mayıs‘a kadar, PC, Xbox One ve PlayStation 4 için ücretsiz olacak. Deneme süresi içinde, oyunu satın almaya karar verirseniz de, bu süre boyunca kazandığınız tüm ödüller ve eriştiğiniz seviye de hesabınızda kalacak.

Overwatch’ın yıl dönümü etkinliği beraberinde bir dizi yeni kostümü, dansları, sprey boya ve çok daha fazlasını getirecek. Bunlara ek olarak, geçen etkinliklerin kozmetik ürünleri ve birçok eski etkinlik karşılaşması da oyunda yeniden yer alacak.

Bu yıl dönümü etkinliğine özel, 6 yeni efsanevi (legendary) kostüm ve 3 yeni epik kostüm geliyor. Bu kostümlerse; Doomfist, Sombra, D.Va (2 adet), Widowmaker, Pharah (2 adet), Mei, Roadhog, Brigitte ve Winston’a gelecek. Bahsi geçen bu kostümleri haberimizin bitiminde görebilirsiniz.

Bunlar haricinde ise, son bir sene de oyuna yeni eklenmiş karakterler olan Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için ise yepyeni dans emote’ları da gelecek.

Geçen sene olduğu gibi, bu senede yıl dönümü etkinliği, geçmiş tüm etkinliklerin kozmetik eşyalarını ve dans emote’larını da beraberinde geri getirecek. Bu sayede de önceden alamadığınız kostümleri ve emote’ları almak için bir şansınız daha olacak. Bunun yanı sıra, geçmiş etkinliklerin karşılaşmaları da oyunun Arcade kısmına geri gelecek ve günlük olarak rotasyona girecek.

Ayrıca yıl dönümü etkinliği sırasında oyuna girenler, hediye olarak bir adet ekstra Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden her zaman olduğu gibi, yine bir adet efsanevi eşya çıkması garanti olacak. Bunun haricinde ise 50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncuları, ilave bir Legendary Anniversary Loot Box bekliyor olacak. Genel olarak, etkinlik boyunca ise loot box’larda, geçmiş zamanların tüm sezon etkinliği eşyaları da yer alacak.

Yeni Kostümler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here