Blizzard’ın sevilerek oynanan FPS oyunu olan Overwatch’a düzenli olarak gelen etkinliklerde sıra Archives etkinliğine geldi.  Her yıl Nisan ayında gelen Archives etkinliği bu yıl 16 Nisan tarihinde oyuna gelecek ve 6 Mayıs’a kadar oynanabilir olacak. Overwatch’ın Twitter hesabından duyurduğu etkinlikte dikkat çeken bir detay var.

Bu etkinlikte ise Overwatch ekibinin Doomfist ile olan durumu konu edilecek. Lakin ekibin hedefi Doomfist değil de onun ortağı Maximillian olacak. Maximillian ise oyuncuların uzun zamandır gelmesini beklediği yeni oynanabilir karakterlerden biri aslında. Dolayısıyla belki bu etkinlikten sonra biz oyuncular içinde oynanabilir duruma gelebilir.

Videodan görülebileceği üzere ekibe Tracer liderlik edecek. Onun hemen yanında ise Genji bulunacak. Support kategorisinde ise favori sağlıkçımız Mercy yer alacak. Tankımız olarak ise sevimli maymun Winston bizleri koruyacak. Maceramız ise Küba’nın başkenti Havana‘da geçecek. Yani anlayacağınız yeni bir harita da bizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here