Overwatch’da Cadılar Bayramı etkinliği başladı. 4 Kasım‘a kadar sürecek etkinlikte her yıl olduğu gibi Junkenstein’s Revenge modu öne çıkıyor. Bunun yanı sıra oyuna birbirinden güzel kozmetikler eklendi.

Halloween Terror 2019‘da birlikte oyuna beş yeni efsanevi skin eklendi. Bunlar Ana, Ashe, Orisa, Tracer ve Widowmaker skinleri oldu. Aynı zamanda üç yeni epic skini de eklendi. Bunlar da Junkrat, Baptiste ve Lucio oldu. Bütün kozmetiklerin resimlerini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Ayrıca Zenyatta’ya yeni bir emote, Pharah, Reinhardt ve Sigma’ya yeni zafer pozları, Ashe ve McCree’ye ise yeni highlight intro eklendi.

4 Kasım’a kadar her hafta belli başlı görevler de olacak. Bu görevleri yaparak 2 tane epic skin(Junkrat ve Baptiste) ve 1 tane efsanevi skin(Sombra) kazanabilirsiniz. Bunları kazanmak için her hafta Arcade’de 9 maç kazanmanız yeterli olacak. Bir diğer yandan geçmiş Halloween etkinliklerinde alamadığınız kozmetik ürünleri bu yıl daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca bazı haritalar Halloween temasına büründü. Bunlar Hollywood, Eichenwalde ve Château Guillard oldu.

İşte yeni gelen kozmetik ürünler:

Skinler

Victory Poselar

Spreyler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here