2018’in Kasım ayında PC platformunda çıkışını gerçekleştiren oyun Overkill’s The Walking Dead’in konsol platformları için çıkışı geçtiğimiz hafta tekrardan ertelenmişti fakat görünen o ki oyunun PS4 ve Xbox One versiyonları tamamen iptal edilmiş durumda.

OVERKILL’s The Walking Dead’i ön sipariş verdiğiniz için teşekkür ederiz. 

  Yayımcı şirket bize oyunun iptal edildiği bilgisini ulaştırdı. Bunun bir sonucu olarak            PlayStation Store üzerinden oyunun ön sipariş seçeneğini kaldırdık ve verilen tüm ön        siparişleri iptal edeceğiz. 5-7 iş günü içerisinde satın alım yapmış olduğunuz ödeme          kaynağına iadeniz gerçekleşecektir.

  Eğer kullandığınız satın alma metodu şu anda kullanıma açık değilse PSN cüzdanınıza        iade yapılacaktır.

  Yaşanan aksilikten dolayı özür dileriz.

PlayStation’dan gelen bu bilgilendirme mesajından da anlaşılacağı üzere oyunun konsol portu tamamen iptal edilmiş durumda. OVERKILL veya Starbreeze’den henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat Starbreeze’in 2018’in son çeyreğine ait finansal raporları da bu haberi destekler nitelikte. 34.1 Milyon değerinde bir hasılat yapan oyunun satış beklentilerini karşılamaması sebebiyle Starbreeze, PAYDAY gibi daha karlı alanlara yoğunlaşacağını bildirmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here