Oscar Awards kırmızı halısında kadınlar kadar beyler de dikkat çekiyor. Son dönemlerde özellikle beylerin kırmızı halı kostümleri oldukça fazla konuşuluyor. Artık beyler de kırmızı halıda şaşırtmayı seviyor. Şimdi bakalım 2020’de Oscar kırmızı halısında beyler neler tercih etmiş.

Rami Malek ve Brad Pitt bu sene klasik siyah takımdan yana tercihlerini kullanmışlar. Rami Malek, siyah gömlek, siyah papyon ve siyah takımı ile simsiyah olmayı tercih etmiş. Ceket yakalarındaki büyük şeritlerinin saten oluşu takımına bir hareket katmış. Cartier saati ise kendisinin tek aksesuarı olmuş. Brad Pitt ise klasik smokin takımı ile kırmızı halıda boy gösteriyor.

Timothée Chalamet‘in lacivert eşofman görünümlü takımı sosyal medyada çokça konuşulan takımlar arasındaydı. Lacivert takımına siyah ayakkabı tercihi farklı durmuş olsa da kendisini futbolcu görünümünden maalesef kurtaramamış. Taika Waititi, Dior Men takımı ile tercihini klasiklerden yana kullananlar arasında. Siyah takım elbisesine papyon tercihi kendisinin şıklığına şıklık katmış.

Klasik takım elbiselerin yanında farklı tercihler yapan beylerde vardı. Ünlü yönetmen Spike Lee, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Kobe Bryant’ı unutmadı ve efsane basketbolcunun formasını tercih etti. Formanın renklerinde mor ve sarıyı tercih ettiği takımında Bryant’ın forma numaralarını yakalarında taşıdı. Brad Goreski ise siyah kadife takımının yakalarının işlemeleri oldukça dikkat çekici duruyor. Diğer beyler gibi kravat yerine papyon tercih etmiş.

Bu sene beyler kırmızı halıda risksiz, sade ve klasik takımlar tercih etmiş. Ted Sarandos diğer beylerin aksine lacivert bir takım tercih ederken George MacKay tercihini siyah takım elbiseden yana kullanmış.

Kameralara birlikte poz vermeyi tercih eden Robin Roberts, Michael Strahan’ın uyumlu kıyafetleri gözden kaçmadı. Petrol mavisi sedefli takımı ile göz kamaştıran Michael Strahan, Robin Roberts’ın aynı renkteki payetli tek omuz elbisesi ile oldukça uyumlu.

Billy Porter her sene ve her ödül töreninde olduğu gibi beyler hatta kadınlar arasından bile sıyrılmayı başaran bir isim. Giles Deacon imzalı kostümü ile bu sene yine dikkatleri üzerine çekti. Ne yazık ki geçen seneki muhteşem kostümünün önüne geçemedi. Aklım hala onda. Bu sene de kuş kanatlarını çağrıştıran üst kısmı ve çeşitli baskılar bulunan etek kısmı ile bronz-turuncu bir elbise tercih etmiş. Yüksek topuklu altın ayakkabıları ve Swarovski imzalı aksesuarlı ile göz kamaştırdı.

Gecenin merak edilen yıldızlarından biri olan Adam Driver ise Burberry takımı ile kırmızı halıda boy gösterdi. Klasik siyah takım elbisesini diğer beyler gibi papyon ve Oxford tarzı siyah rugan ayakkabı ise tamamlamış.

Mario Lopez
Kerri Higuchi, John Cho
Questlove
Spike Lee
Robert De Niro, Al Pacino
Robert De Niro, Al Pacino
Joaquin Phoenix

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here