Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Yüzüklerin Efendisi ve Karayip Korsanları filmlerindeki unutulmaz rollerinden sonra Orlando Bloom, yeni bir unutulmaz rol için hazırlanıyor. Yeni rolü ise Marvel hayranlarının çok hoşuna gidecek türden. Orlando Bloom, Captain Britain rolüyle Marvel Sinematik Evreni’ne katılmak üzere.

Kevin Feige, birçok kez MCU’nun ileride geçeceği 4. aşama ile Captain America ya da Iron Man gibi bilindik kahramanlar yerine daha az bilinen kahramanların filmleriyle buluşacağımızı açıklamıştı. Bunlardan biri Captain Britain (Kaptan Britanya) olabilir.

BBC radyosuna konuşan 41 yaşında ünlü aktör, MCU’nun bir parçası olmakla ilgilendiğini, çizgi romanları okumaya başladığını ancak Kaptan Britanya’nın çirkin bir kostümü ve Kaptan Amerika varken biraz zorlama bir karakter gibi göründüğünü söylemesine rağmen bu rolü oynamak istediğini açıkladı.

1976 yılından itibaren kendi çizgi romanı bulunan Kaptan Britanya, ölümcül bir motosiklet kazası geçirdikten sonra büyücü Meryln tarafından güçlerle donatılmış ve X-Men, Avengers gibi yollardan geçerek 4. aşama için önemli adaylardan birisi haline gelmiştir.

Kaptan Britanya, Avengers 4 filminden sonra oluşacak olan yeni evrende yer alacak gibi gözükse de onu oynayacak kişi Orlando Bloom mu olacak yoksa bir başkası mı hep birlikte göreceğiz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here