Quentin Tarantino‘nun merakla beklenen dokuzuncu filmi Once Upon A Time In Hollywood‘dan ilk kısa fragman nihayet yayımlandı.

Once Upon a Time in Hollywood, TV dizilerinin eski yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve uzun süreli dublörü Cliff Booth (Brad Pitt) ikilisini odağına alarak, Manson cinayetlerine kurban gitmiş Sharon Tate‘in etrafında şekillenecek ve dönemin Hollywood’una bir bakış sunacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Margot RobbieLeonardo DiCaprioBrad PittAl Pacino, Kurt RussellTim RothMargaret QualleyDakota Fanning gibi yıldız isimler bulunuyor.

Charles Manson kültü ve cinayetlerinin damga vurduğu 1969 yılının Los Angeles’ında geçecek film, doğası itibarıyla bir Hollywood efsanesini konu alıyor. Zira o dönem söz konusu cinayete kurban giden ve çok konuşulan Sharon Tate, yönetmen Roman Polanski‘nin eşiydi. Dönem dönem belgeseller ve farklı yapımlarla anlatılan bu olayları, bu kez Quentin Tarantino’nun bakış açısından izleyeceğiz. Film ülkemizde 23 Ağustos 2019 tarihinde seyirciyle buluşacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here