Belli sebeplerle açıklanması normalden uzun süren PlayStation Plus’ın abonelerine 2020’nin Ocak ayı için sunacağı iki ücretsiz oyun belli oldu!

Bu ay PlayStation Plus sahibi olanları: Uncharted: The Nathan Drake Collection ve arkadaşlarınızla küçük de olsa keyfini sürebileceğiniz Frantics, 7 Ocak itibarıyla PlayStation Store’da bekliyor olacak.

Dikkat çeken bir detay ise Avrupa’da Plus kullanıcılarına bu ay verilen Goat Simulator; Türkiye’de Kasım ayı oyunları arasında, Outlast oyununun ülkemizde yasaklı olması sebebiyle kullanıcılara sunulmuştu. Bu nedenle mükerrer olmaması için bu ay da yine böyle bir düzenlemeye gidilmiş.

Nathan Drake‘in maceralarını henüz deneyimlememiş olanlar için harika bir başlangıç fırsatı sunan Uncharted: The Nathan Drake Collection hem üç oyunu içinde barındırması hem de hala birçok oyun severin gözdesi olması sebebiyle bu ayın hit oyunu olarak göze çarpıyor.

Toplam 168 TL değerinde bu iki oyun Plus sahiplerinin beklentilerini karşıladı mı bilinmez ancak Epic Games’in getirmiş olduğu ücretsiz oyun rekabetinin biraz daha özen istediği ortada.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here