Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Nintendo Direct sunumu, tıpkı beklediğimiz gibi oldukça şaşırtıcı haberlerle karşımıza çıktı. Bu sunumda duyurulan oyunlardan öne çıkanları aşağıda sizin için listeledik. Umarız aralarından seveceğiniz ve edinmek isteyeceğiniz birkaç oyun çıkacaktır.

Crash Bandicoot Trilogy

Oyun dünyasının en eski ve en popüler serilerinden biri olan Crash Bandicoot serisi, Switch için yolda! Çıkış tarihi henüz kesin olarak belli olmamakla beraber 13 Ekim 2018 şeklinde tahmin ediliyor.


Captain Toad: Treasure Tracker

Super Mario 3D’de bir minioyun olarak ortaya çıkan Captain Toad: Treasure Tracker, Nintendo 3DS platformu için yayınlanmıştı. Bu sefer elden geçirilmiş versiyonu ile Switch platformu için geliyor. Çıkış tarihi ise 13 Temmuz 2018 olarak belirtildi.

Super Smash Bros

Sunumun en ilgi çeken oyunlarından biri ise Super Smash Bros oldu. Mario evreninde geçen bu oyunun çıkış tarihi belirsiz olmakla birlikte bu yıl içinde çıkacak.

Dark Souls Remastered

Ne kadar sevildiğinden kimsenin şüphe duymadığı Dark Souls’un Remastered versiyonu da bu yıl içinde Switch platformu için yayınlanacak.

Luigi’s Mansion

Gamecube’ün sevilen oyunlarından Luigi Mansion’ın da şaşırtıcı bir haberle yıl içinde 3DS konsoluna çıkacağını öğrenmiş bulunuyoruz.

Mario Tennis Aces

Eğlenceli bir mini oyun mahiyeti taşıyan Mario Tennis Aces, 22 Haziran 2018 tarihinde Switch platformuna geliyor.

Hyrule Warriors

Daha önce Wii U ve 3DS konsolları için yayınlanan oyun 18 Mayıs 2018 tarihinde Switch platformu için yayınlanacak.

Little Nightmares

Oldukça beğenilen gizemli platform oyunu Little Nightmares, Switch platformuna Batman kostümü detayıyla 18 Mayıs tarihinde Switch platformunda çıkışını gerçekleştirecek.

South Park: The Fractured But Whole


Oldukça beğenilen çizgi dizi South Park, Switch platformuna mizah getirmeyi amaçlıyor. Çıkış tarihi ise 24 Nisan 2018 olarak belirlendi.

Undertale

Geliştiricisi Toby Fox tarafından yapılan açıklamaya göre sevilen RPG oyunu Undertale Switch için geliyor. Çıkış tarihi bu yıl olmakla birlikte belirsiz görünüyor.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here