Nicolas Cage, The Unbearable Weight of Massive Talent‘ta kendisini canlandıracak. Film, Cage’in kendisinin Quentin Tarantino’nun yeni filminde rol almaya çalışırken bir yandan da CIA’e yardım etmesini konu alacak.

1996 yılında Leaving Las Vegas ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar‘ını kazanan Nicolas Cage,  başarılı kariyeri sonrası son yıllarda kötü filmlerde yer alması ve gösterdiği kötü performansları ile gündeme gelmişti. Ancak Cage, yer alacağı yeni filmi ile bu olumsuzlukları değiştirecek gibi duruyor.

Collider’ın haberine göre, The Unbrearable Weight of Massive Talent’ta kendisini canlandırmaya hazırlanan Nicolas Cage, biriken borçlarını ödemek üzere Meksikalı bir uyuşturucu baronun kızının doğum gününe katılmayı kabul edecek ve kendisini tehlikeli bir görevin içerisinde bulacak. Filmin yönetmenliğini That Awkard Moment ile tanınan Tom Gormican yaparken senaristliğini ise Tom Gormican, Kevin Etten ile  birlikte kaleme alacak. Anlaşmaya varılması durumunda The Unbrearable Weight of Massive Talent, Nicolas Cage’in 2011’den bu yana yer aldığı ile ilk stüdyo filmi olacak.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here