Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Kanye West’in My Beautiful Dark Twisted Fantasy adlı albümündeki en büyük proje olan Monster şarkısının çıkışının 7. yılında Nicki Minaj’dan ilginç bir açıklama geldi. Minaj, Kanye’nin Monster şarkısını albüme koymakta kararsız kaldığını ve onu ikna eden kişinin kendisi olduğunu söyledi.

Şarkıcı, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Kanye beni aradı ve Jay’in parçaya (Monster) bir bölüm eklediğini ama hala şarkıyı albümde tutmakta karasız olduğunu söyledi. Ha ha. Telefonda görüşmemiz yaklaşık bir saat sürdü. Ona şarkıyı albümden çıkarmaması için ikna etmeye çok çalıştım. O ise şarkının bu bölümünün albüm görüşlerinin önüne geçeceğini düşünüyordu. Ben de ona: “SEN KANYE WEST’SİN!” dedim.”

 

7 year anniversary of #Monster Kanye called me to tell me Jay put a verse on this song & that he was still deciding if he would put it on his album. Haha. It was like an hour long call where I tried to convince him to let the song stay on his album. He felt this verse would end up being the talk of the album. I said: YOU’RE KANYE WEST!!!! 💞 I became the first female rapper to perform @ Yankee Stadium on the JAY/Eminem stadium tour. When I saw him, Jay said: “when u got so nice”? I said: “I been nice”! Ha! Kanye, thank you for being the genius you are. You always put others first. I fought u every step of the way but it worked out. (He wanted me to add more of that growling monster voice and I felt it was over kill.) He wouldn’t give in. In the end, maybe he was right. Ha! – this song featured Barbie and Roman. Chyna was my stunt double in the video. (Due to her ASSets). Amber had spoken highly of me to Ye n pushed for him to meet with me. The rest is history. Ye, Jay, Em…All 3 of them helped me in some way. Love

Barbie® (@nickiminaj)’in paylaştığı bir gönderi (24 Eki 2017, 13:48 PDT)

Şarkı Nicki Minaj, Jay-Z, Rick Ross ve Bon Iver işbirliğiyle üçüncü tekli olarak yayınlandı.

Buradan şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here