Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Dizilerle girdiği yayın hayatını her geçen farklı yönlere taşıyan Netflix, bir yandan yerel dillerde orijinal içerikler üretirken diğer yandan görsel medyanın farklı taraflarına el atmayı da ihmal etmiyor.

Özellikle son dönemde film kanadındaki atağıyla dikkat çeken Netflix, diziler için de yeni projeler geliştirmeyi ihmal etmiyor. Deadline’ın haberine göre şirket, 5 farklı anime dizisi geliştiriyor. Projeler arasında hâli hazırda tanıdık olduğumuz film ya da dizilerin anime versiyonları da var.

Bahsini ettiğimiz projelerden ilki Pacific Rim‘in anime versiyonu olacak. Daha önce iki sinema filmiyle karşımıza çıkan evreni farklı bir dünyaya taşıyacak proje, idealist bir erkek çocuğuyla onun naif kız kardeşinin terk edilmiş bir Jaeger bulmasının ardından yaşadıklarına odaklanacak. Projenin başında son olarak Thor: Ragnarok’un senaryosunu yazan Craig Kyle‘la birlikte Greg Johnson bulunacak.

Projelerden ikincisi ise Netflix’in kendi orijinal dizisi Altered Carbon‘ın dünyasındaki yeni elementleri keşfedecek anime dizisi olacak. Bu projenin yürütücülüğünü Dai Sato ve Tsukasa Kondo üstleniyor.

Netflix’in üzerinde çalıştığı diğer anime projeleri ise şöyle, post-apokaliptik bir dünyada geçip insanları devasa böceklere dönüştüren Cagaster adlı salgından sonra yaşananları anlatacak Cagaster of an Insect Cage, seslendirme kadrosunda Lakeith Stanfield’ın da yer alacağı ve emekli bir samurayı merkezine alacak Yasuke ve Filipinler folklöründeki mistik yaratıkların gizlice insanların arasında yaşadığı bir Manila’da geçen Trese.

1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here