Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
51

Netflix’in yeni gerilim dizisinde genç Sigmund Freud, bir medyum ve bir polisle birlikte 19. yüzyılda Viyana’da bir seri katilin peşine düşüyor.

Avusturyalı gerilim dizisinde genç psikanalist Sigmund Freud, çığır açan tekniklerini seri katili yakalamak için kullanıyor.

Avusturya’nın kamu kanalı ORF, bu sonbaharda çalışmalarına başlanacak olan sekiz bölümlük dizisinin sorumlu yayıncısı. Netflix Freud’u, Avusturya, Belçika, Finlandiya ve Macaristan’ın dışında yayınlayacak.

Popüler Alman dizisi TNT Serisi için 4 Blocks’da yer alan Marvin Kren, Almanca diziyi yönetecek. Stefan Brunner ve Benjamin Hessler ile birlikte yazarlığını da yapacak. Heinrich Ambrosch, Avusturya’nın Satel Film’i için, Moritz Polter de Almanya’daki Bavaria Fiction için baş yapımcı rollerini üstlenecek. ZDF Enterprises, projenin uluslararası satışları yürütecek. Oyuncu kadrosu üzerine çalışmalar hala devam etmekte.

Freud, Netflix’in Alman gizem dizisi Dark’ın başarısının ardından ikinci dizi için yeşil ışık yakmasıyla Avusturya dışında yayınlayacağı ilk orijinal dizisi olacak. Netflix, ayrıca Dark’ın yapımcısı Baran bo Odar ve Jantje Friese ile özel bir çok yıllık bir anlaşma imzaladı.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
51

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here