Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Netflix’de bol atraksiyonlu mükemmel yeni yapımların olduğu bir ayı geride bıraktık. Haziran ayında başlayan yeni diziler internet ortamını sallamaya devam ederken Netflix yeni yayın takvimini yayınladı. Bu ayın programı yine yeni yapımlara yer verirken geçen ayınkine göre daha fazla film ağırlıklı olmuş. Hadi başlayalım;

Castevania


Aslında kült bir oyun olan Castlevania, Netflix’in harika girişimciliğiyle diziye dönüştürülmekte.

Bir vampir avcısı, Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Castlevania evreninde vampirler kazıkla ölmez. Hayır, hac ile de ölmez. Elinize aldığınız kırbacınızla dev bir şatoya hapsolursunuz. Gamer ve anime severleri oldukça mutlu eden yapım 1. sezonuna 7 Temmuz’da başlayacak.

Başroldekiler: Richard Armitage, James Callis, Graham McTavish

Friends From College

Sıkı dost olan bir grup üniversite arkadaşı, mezun olduktan yirmi yıl sonra tekrar bir araya gelir ve geçen yılların aşkı daha kolay hâle getirmediğini fark eder. İnişli çıkışlı senaryosu ile dost sıcaklığını hissettirmeyi vaat eden yapım 1. sezonunu 14 Temmuz’da yayınlayacak.

Başroldekiler: Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Annie Parisse

 

To The Bone

 Anoreksiya nervoza hastası 20 yaşındaki Ellen, sıra dışı bir doktorun yönetimindeki grup evinde kendini keşfedeceği üzücü -ve kimi zaman eğlenceli- bir yolculuğa çıkar. Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan film 14 Temmuz’da yayınlanacak. Verdiği uzun aradan sonra Keanu Reeves’i böyle bir rolde görmek hayranlarına iyi gelecek.

Başroldekiler: Lily Collins, Keanu Reeves, Carrie Preston

Chasing Coral

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here