Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Netflix, yıllardır gündeminde olan iki proje hakkında yeni bilgiler paylaştı. Yapımlardan birisi Guilermo Del Toro’nun hayatımın işi dediği Pinokyo, bir diğeri ise yaklaşık on yıl sonra yönetmen koltuğuna tekrar oturacak Henry Selick’in Wendell&Wild projesi. Bu alanda daha önce Selick çalışmış olsa da, Del Toro için animasyon bir ilk olacak. Her ikisi de stop-motion animasyonlar olacak olan bu yapımların yayın tarihi konusunda Netflix son noktayı koyarak, 2021 tarihinin belirlendiğini açıkladı.

Akademi ödüllü ünlü yönetmen Guilermo Del Toro, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Pinokyo filminin başına geçtiğini duyurmuştu. Film animasyon olmasının yanı sıra, müzikal olma özelliği de taşıyacak. Yönetmenliği Mark Gustafson ile birlikte yapan Del Toro, Pinokyo’nun senaryosunun yazımını Patrick McHale ile birlikte tamamladı. Film 1930’lu yıllarda faşizm etkisi altında olan İtalya’da geçecek.

wendell wild ile ilgili görsel sonucu
Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Henry Selick

Bir diğer proje olan Wendell&Wild ise iki iblis kardeşin yer altı dünyasından kaçması ve onları yok etmeye çalışan bir gencin hikayesini anlatacak. İblis kardeşleri ise Jordan Peele ve Keegan-Michael Key seslendirecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here