Henry Cavill’in, Netflix için özel olarak yayınlanacak olan The Witcher için Geralt olduğunu öğrendiğimizde DC’nin sinematik evreninin gidişatının pek de parlak olmadığını anlamıştık. Geralt’ın kim olacağı sorusu cevap bulurken, başta Ciri olmak üzere diğer karakterlerin kimler tarafından canlandıracağı büyük merak konusu olmuştu.

Hikaye ile çok büyük ilişkisi olduğundan ötürü Ciri’nin siyasi biri tarafından canlandırılması ihtimali bile hayranlar tarafından pek olumlu karşılanmamıştı ve Netflix, eleştiri oklarının kurbanı olmuştu. Bu fikir ya bir söylentiden ibaretti ya da yoğun tepkilere dayanamayıp geri adım atıldı çünkü Ciri, The War of the Worlds’ten de tanıdığımız oyuncu Freya Allan tarafından canlandırılacak.

Yennefer için Belçim Bilgin’in ismi geçmiş olmasına rağmen The Hollywood Reporter’dan gelen haberler durumun tam tersini gösteriyor. Geralt için de oldukça önemli olan Yennefer, Wanderlust’tan tanıdığımız oyuncu Anya Chalotra tarafından canlandırılacak.

Dizinin en mühim üç kilit ismi açıklanmasına rağmen dizinin ne çıkış yapacağı zamandan ne de nasıl görüneceğinden detaylar yok. Fakat belirtilenlere göre dizi, oyundan çok orijinal kitap hikayelerini kendine kılavuz olarak belirleyecek.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here