Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Eylül ayında Netflix; yeni filmleri, belgeselleri ve dizileriyle izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Gelin başlıca yapımlara hep birlikte göz atalım:

Narcos (3. Sezon)

Narcos’un 3. sezonunda uyuşturucu krallığı el değiştirecek ve yeni gelen, Pablo Escobar’dan on kat daha kötü biri olacak. Yeni sezonda Cali Karteli’ne odaklanırken, ilk iki sezonda gördüğümüz oyunculardan bazılarını bu sezonda da izliyor olacağız. Pedro Pascal, gerçekte soruşturmalara katılmadığı halde DEA ajanı Javier Pena olarak ekranlara dönecek. Bu sezonda Pedro Pascal dışındaki oyuncuların neredeyse tamamı değişmiş olacak. Heyecanla beklenen dizi 1 Eylül’de yayımlanacak.

Bojack Horseman (4. Sezon)

Beklenenden biraz geç olsa da, Bojack Horseman 8 Eylül’de Netflix’e geri dönüyor. Gösterinin 4. sezonu bu yıl, bir önceki sezondan farklı olarak gizlilik içinde tutuldu fakat biliyoruz ki Netflix’in tecrübeli isimleri olan Will Arnett, Alison Brie, Aaron Paul ve Amy Sedaris gibi favori oyuncularımız geri dönecek.

American Vandal

Uygun olmayan yerlere bir şeyler çizen biri hakkındaki bu satirik dizi, açıkça Making A Murderer’ı hedef alıyor. Diğer belgesellerin duygu uyandırmak için yaptıkları şeyler burada duygu sömürüsüne dönüşüyor ve bu bir komedi unsuru olarak kullanılıyor. İki dakikalık fragmanda görülen esprili anlatımın daha fazla sürüp sürmeyeceği bilinmiyor fakat bu fragman akıllara ünlü dizi ve filmlere alaycı trailerlar hazırlayan YouTube kanalı Honest Trailers’ı getiriyor. Merakımızı gidermek için 15 Eylül’ü beklememiz gerekiyor.

First They Killed My Father

Ödülleri silip süpürmesi beklenerek tasarlandığı anlaşılan bu filmi Angelina Jolie yönetiyor ve filmin Netflix Orijinal filmlerinin ilklerinden biri olan Beast of No Nation’la birçok benzerlik taşıdığı görülüyor. Filmin senaryosu, Kamboçyalı yazar ve insan hakları aktivisti Loung Ung’un Kamboçya’daki iç savaş sırasında yazdığı anılara dayanıyor. İlk kez Şubat 2017’de gösterime giren film, 15 Eylül’de Netflix’te yayımlanacak.

Strong Island

Şu ana kadar Eylül’de yayımlanacağı açıklanan tek belgesel Strong Island. İlk olarak Sundance Film Festivali’inde gösterilen bu belgesel, yaptığı filmle derin bir bağa sahip olan Yance Ford’dan geliyor. Kardeşinin ölümünü belgelemesi ve davayı soruşturması için katil gibi dolaşmasına izin verilen Ford’un bu belgeseli birçok önemli konuya yeni bir yaklaşım sunacağı düşünülüyor. Belgeselin yayın tarihi ise 15 Eylül.

Star Trek: Discovery

Şu ana kadar bahsettiğimiz yapımlar dünya genelinde yayımlanacak olanlardı ama şimdi bir istisna yapıyoruz. Star Trek, geçtiğimiz on yılda yayımlanan çeşitli yüksek bütçeli filmlerle birlikte film dünyasında önemli bir yere sahip. Star Trek’in TV tarafı, yeni bir serinin yalnızca yayın akışlı platformlara geleceği bu yıla kadar biraz yavaşlamış durumdaydı. Dizi, ABD ve Kanada dışındaki ülkelerde Netflix üzerinden haftalık olarak yayımlanacak. Merakla beklenen ilk bölüm, 25 Eylül’de.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here