Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Netflix her ay olduğu gibi bu ay da yepyeni ve iddialı yapımlarıyla karşımızda. Dizileriyle olduğu kadar filmleriyle de başımızı döndüren Netflix, bu ay ki yayın takviminde birçok sürpriz isme yer vermiş. Lafı daha fazla uzatmadan bu ay ki en iddialı yapımla içeriklere geçiyoruz;

Marvel’s The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist, New York’u tehdit eden kötü bir komplo olarak ortak düşmanları ele geçirmek için güçlerini birleştiriyor. Marvel yapımı dizi iddialı fragmanıyla izleyicileri şimdiden beklenti içine soktu diyebiliriz. 1. sezon 18 Ağustos’ta bizlerle buluşacak.

Başroller: Krysten Ritter, Finn Jonas, Mike Colter, Charlie Cox

Wet Hot American Summer: Ten Year Later

Genç danışmanlar olarak geçirdikleri çılgın yazdan on yıl sonra ekip; bağ kurmak, flört etmek ve ürpertici maceralara atılmak üzere bir hafta sonu için bir araya geliyor. Romantik komedi 4 Ağustos’ta 1. sezonuyla yayında.

Başroller: Elizabeth Banks, Chris Pine, Paul Rudd

 White Gold

1980’lerde Essex’te kendinden emin satıcı Vincent Swan ve onun prensip sahibi olmayan ekibi, satış yapmak için dürüstlüğü boş vermek de dâhil her şeyi yapmaya hazırdır. Bu ay ki komedi yapımlarından olan White Gold, 1. sezonunu 11 Ağustos’ta yayınlayacak.

Başroller:  Ed Westwick, James Buckley, Joe Thomas

Atypical

Otistik genç, kız arkadaş edinmeye karar verip daha fazla bağımsızlık istediğinde tüm ailesini kendi benliklerini keşfedecekleri içsel bir yolculuğa çıkarır. İçimizi ısıtan sımsıcak hikayesi ile Atypical ilk sezonuna 11 Ağustos’ta başlayacak.

Başroller: Jennifer Jason Leigh, Keir Gilchrist, Michael Rapaport

 The Mist

Aniden ortaya çıkan tuhaf siste mahsur kalan Maine’deki bir köyün sakinleri, bu fenomenin kabustan çıkmışa benzeyen korkunç yaratıklar sakladığını keşfeder. Bilim kurgu ve korkuyu bir arada sunan yapım 25 Ağustos’ta 1. sezonuyla yayında.

Başroller: Morgan Spector, Frances Conroy, Alyssa Sutherland

Death Note

Efsanevi anime Death Note’dan uyarlanan film, haberlerin çıktığı ilk günden beri hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenmekte. 25 Ağustos’ta yayınlanacak film için gün saymaya başlayabiliriz.

Başroller:  Lakeith StanfieldMargaret QualleyWillem Dafoe

The Music of Strangers Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble

Ünlü çellist Yo-Yo Ma’nın oluşturduğu uluslararası müzik kolektifinin portre müziği, çeşitli üyeleri geleneği korumak, kültürel gelişimi şekillendirmek ve dünyada anlayışı güçlendirmek için müziğin gücünü keşfediyor. Bu güzel belgesel 1 Ağustos’ta yayında.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here