Millie Bobby BrownStranger Things dizisindeki Eleven rolüyle hayatımıza girdi ve girdiği andan itibaren büyük beğeni topladı, yeteneğiyle göz doldurdu.

Şimdilerde epeyce popüler olan ve gelecekte de önünün oldukça açık olduğu görülen Millie Bobby Brown; yeteneğiyle, görünüşüyle ve usta aktris Natalie Portman‘a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. İnternette de bir fenomen haline gelen bu konu iki oyuncunun resimleriyle, benzer rolleriyle destekleniyor.

Millie Bobby Brown'ın en çok benzetildiği isim ise büyük yıldız Natalie Portman!

Natalie Portman’da geçtiğimiz gün katıldığı Saturday Night Live programında Millie Bobby Brown ile olan benzerliği hakkında açıklamalarda bulundu. Hiç kimsenin kendisinin gölgesi altında yaşamasını istemediğini belirten Portman, “Millie’yle Altın Küre’de buluştum yanıma gelip insanların ona Natalie’nin küçüklüğüne benziyorsun dediğini söyledi. Çok gurur duydum çünkü Millie kesinlikle çok tapılası ve yetenekliydi. Ona bu benzerliğin güzel bir şey olduğunu ama kendisinin kendine özel büyülü bir kişiliği olduğunu söyledim.” açıklamasında bulundu.

Portman'a benzerliği kişiden kişiye değişecek bir konu olsa da yeni bir yıldızın doğduğu kesin. ❤️

Aralarında bir şekilde bir benzerlik olduğunu kabul eden Portman, yine de Millie’yi kendinden daha büyülü gördüğünü söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here