Fransız cilt bakım ve kozmetik devi NARS Kozmetik yeni reklam filmiyle makyaj tutkunlarını ikiye böldü.

İkonik ürünü “Orgasm Allık” ile her zaman kozmetik markaları arasında en müstehcen kampanyalara imza atan Nars, bu sefer yeni ruj serisinin reklam filmi ile dünya çapında bir tepki topladı.

Nars, daha fazla renk tonunu tanıtan benzer videolar yayımlamaya devam etti.

Twitter‘da bir taraf reklam filminin çok müstehcen olduğunu ve özellikle gençlerin kozmetik sektörüne çok küçük yaşta çekildiği bu dönemlerde bir kozmetik markasının işin içine cinselliği katmasının doğru olmadığını savunurken aynı zamanda reklam filmini yaratıcı ve güzel bulan bir taraf da var. Marka ise Instagram‘da yapılan tepki yorumlarına onları oldukça güldürdüğünü ve yorumların komik olduğunu belirten cevaplar verdi.

Müstehcen videolar ve başlıklar bir yana, rujların kendilerini de unutmayalım. 26 dolara satılan 12 renk tonunun her biri, mat ve saten yüzeylere sahip ve yalnızca Nars.com’da bulabilirsiniz.

Kısa bir süre önce de ikonik allığı Orgasm‘ın serisini çıkartan markanın bu seri için yaptığı reklam çalışmaları da çokça konuşulmuştu.

Gerek Orgasm serisiyle gereken kampanyalarında her zaman kullandığı “NARSissist” kavramlarıyla kozmetik dünyasının muzip kızı olarak adlandırılabilecek Nars Kozmetiğin reklam filmlerinde siz hangi taraftasınız?