Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
Yayınlanmaya başladığı günden itibaren pek çok ülkede izlenme rekorları kıran ve Pablo Escobar‘ın hayatını ve uyuşturucu trafiğini konu alan Netflix dizisi Narcos, geçtiğimiz günlerde prodüksiyon ekibinden Carlos Muñoz Portal’ın öldürülmesinin ardından tüm dünyada şok etkisi yaratmıştı.
Bu sefer de dizinin yapımcısı Netflix’e Pablo Escobar’ın kardeşi olan Roberto de Jesus Escobar Gaviria tarafından 1 milyar dolarlık tazminat davası açıldı.
Patronu olduğu Escobar Inc. ile birlikte bu konuda geçen sene hukuki işlemleri başlatan Roberto de Jesus Escobar Gaviria, Netflix’in Narcos’da ailelerine dair pek çok detayı izinsiz olarak kullandığını ve bunun tehlikeli olduğunu belirtti.
Hollywood Reporter’a verdiği röportajda  “Silikon Vadisi’ndeki insanlara kafa tutmaya çalışmıyorum. Onların güzel telefonları ve ürünleri var. Ama hiçbiri Medellin veya Kolombiya’daki kaostan canlı çıkmış değiller. Ben bunu başardım” diyen Gaviria, Netflix’ten bekledikleri ödemeyi alamamaları durumunda kanalın “küçük programını” kapatacaklarını iddia etti.
Konuyla ilgili Netflix cephesi ise sessizliğini şu an için koruyor.
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here