2016 yılından beri müzik dünyasında aktif olan pop ve alternatif R&B sanatçısı Noah Lindsey Cyrus. Ayrıca ünlü pop sanatçısı Miley Cyrus’ın kız kardeşi. 8 Ocak 2000 doğumlu 18 yaşındaki şarkıcı bu taze kariyerinde pek çok başarılı çalışmaya imza atmış. Bu başarı hem şarkıcının müzikal yeteneğine hem de şarkılarındaki yoğun altyapıya dayanıyor diyebiliriz.

Henüz sadece 2 yıldır müzik dünyasında olmasına rağmen YouTube ve Spotify’da dinlenme sayısı gayet yüksek bir sanatçı. Make Me (Cry) isimli single’ı Spotify Global Viral Chart’ta yayınlamasından birkaç saat sonra 1. sıraya yerleşti ve şarkı audio ve video 250 milyon stream’e ulaştı. Prodüktörlüğünü Labrinth’in yapmış olduğu bu şarkının yanında birkaç tane daha bu işbirliğiyle karşılaşıyoruz.

All Falls Down Noah’ın adını en çok duyuran şarkılar arasında yer alıyor. Alan Walker ile yapılan bu çalışmada yıpratıcı bir ilişkiden çıkmış ve özlenilmesine rağmen kişinin kendisi için en iyi şeyin ayrılık olduğunu anlatan bir hikaye dinliyoruz.

‘Cause when it all falls down, then whatever
When it don’t work out for the better
If it just ain’t right, and it’s time to say goodbye
When it all falls down, when it all falls down
I’ll be fine, I’ll be fine
You’re the drug that I’m addicted to
And I want you so bad, but I’ll be fine

Again isimli şarkıda ise Noah ve 2018 yılının Haziran ayında hayatını kaybeden XXXTENTACION işbirliğini dinliyoruz. Prodüktörlüğünü Labrinth’in yaptığı bu şarkıda Noah ve X’in seslerinin uyumu ve altyapının başarısı dikkat çekiyor.

“I wanna be your lover
I don’t wanna be your friend”
You don’t know what you got ’til it’s gone, my dear
So tell me that you love me again

Şarkının akustik versiyonunu da dinlemenizi tavsiye ederim.

Make Me (Cry) Noah’ın Labrinth ile ilk işbirliği ve Billboard’la yaptığı röportajda bu şarkıdan önce hiç tanışmadıklarını ama ünlü prodüktörün hep hayranı olduğunu belirten sanatçı, şarkının başta ve bir düet olarak planlanmadığını ama Labrinth’i nakaratı söylerken duyduktan sonra “Bu şarkıyı bırakmıyorsun, artık ikimizin şarkısı” dediğini belirtmiş.

 

 

 

Couldn’t hear the thunder
But I heard your heart race
Couldn’t see the rain
We’re too busy makin’ hurricanes (yeah)
Love ain’t easy when it ain’t my way
But it gets hard, when you ain’t here makin’ me crazy

We Are…’da  Noah bu sefer Danimarkalı şarkıcı MØ ile bizimle. Ali Payami ve Max Martin gibi başarılı prodüktörlerin yer aldığı bu şarkı Noah’ın diğer şarkılarında göre biraz daha farklı bir temaya sahip. Daha enerjik bir ritme sahip olan şarkıda aşktan ziyade gençlik yıllarında yapılan hatalar ele alınıyor.

Noah Cyrus beğenebileceğiniz diğer şarkıları:

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here