Agatha Christie’nin aynı adlı romanından uyarlanan Murder on the Orient Express filminin yeni fragmanı yayınlandı. Christie’nin ünlü dedektifi Hercule Poirot’un Orient Express’teki yolculardan birinin cinayetini çözmeye çalıştığı filmin oyuncu kadrosu ise gerçekten müthiş.

Daisy Ridley, Tom Bateman, Penelope Cruz, Willem Dafoe, Johnny Depp, Josh Gad, Michelle Pfeiffer, Lucy Boynton gibi oyuncular seyircileri oldukça heyecanlandırmakta. Filmin resmi sinopsisi ise şu şekilde:

“Agatha Christie’nin en çok satan romanından uyarlanan “Murder on the Orient Express”te şimdiye kadar anlatılan en şık ve en heyecanlı gizemlerinden biri aydınlatılmaya çalışılıyor. Herkesin şüpheli olduğu bu trende mahsur kalan on üç yabancının hikayeleri anlatılıyor. İçlerinden bir adam, katilin tekrar kendini göstermeden bu gizemli olayı çözmeye çalışıyor. Kenneth Branagh’ın hem başrol hem de yönetmen olduğu filmin oyuncuları arası Penelope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley ve Josh Gad gibi isimler de bulunuyor.”

Filmin 10 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here