Uzun yıllar süren gelişmelerden sonra nihayet beklenen gün geldi. TaleWorlds Entertaintment tarafından geliştirilen oyun 2019’da Gamescom’da sunulurken, 2020 Mart ayından itibaren Steam Early Access’te yer alacak. Fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, Mount & Blade II: Bannerlord, Mount & Blade: Warband oyununun hevesle beklenen devam oyunudur. 200 yıl öncesini düşünün, şehrin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurulu bir düzende güç arayışı içinde kaotik bir savaş veriyorsunuz.

Tarihsel olarak otantik savunma yapıları var. Rakibinizin kapısını raminizle vururken ya da kuşatma kulesini küllere boğarken oyun sizlere Orta Çağ savaş deneyimi sunuyor. Mount & Blade II: Bannerlord, tek bir askerin gözünden kaotik bir savaşın her anını yaşamanızı sağlayan bir oyun. -Aslında hepimiz bilmekteyiz-

Mount & Blade II: Bannerlord oyununda öncekine göre daha çok savaşçı göreceğiz. Grafik tasarımı gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Uzun yıllardır beklenen ve birçok zaman hiç çıkmayacağı dalga konusu olan Mount & Blade II: Bannerlord sonunda geliyor, bakalım beklentileri karşılayabilecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here