Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Çizgi roman uyarlaması filmler artık her yerdeler. Özellikle Marvel Sinematik Evreni ve DC Genişletilmiş Evreni’nin oluşturduğu bu çizgi roman filmleri ekosistemi, dünya sinemasında birçok oyuncunun rüştünü ispatladığı, daha bol sıfırlı kontratlara imza atabilecek hale geldiği, şansları da yaver giderse küresel birer yıldızlara evrilebildikleri bir vitrine dönüştü.

Onlarca yıldıza ve gün geçtikçe büyüyen oyuncu havuzuna rağmen, bir aktris veya aktörün birden fazla rol alabildiğine de şahit olabiliyoruz. Marvel Sinematik Evreni’nin Thanos’u ve Deadpool 2’nin Cable’ı Josh Brolin gibi örneğin.

Deadpool’un Vanessa’sı, Gotham’ın Dr. Lee Thompkins’i Morena Baccarin ise iki farklı rolle yetinmemişki , işi bir üst seviyeye çıkarmak istiyor gibi duruyor. Comic-Con’ların en sevilen yüzlerinden olan, aynı zamanda geekliğini hiçbir platformda gizlemeyen ünlü oyuncu, Instagram’dan yaptığı canlı soru&cevap etkinliği sırasında gelen bir yoruma verdiği cevapla gayet net ve temiz konuştu:

“Bu çok doğru! Her zaman Catwoman’ı oynamak istedim!”

Yapımcılar Baccarin’i DCEU’nun Catwoman’ı olarak düşünür mü bilinmez ama gelecekteki DC filmleri için düşünülen ve duyumları günden güne artan Catwoman rolü için sağlam bir adayımız var artık!

 

Kaynak: 1,2

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here