Disney+ platformunda yayımlanacak olan Moon Knight dizisi için epey heyecanlıyım. Moon Knight, Marvel’ın harika serilerinden biri fakat değeri pek bilinmiyor. Moon Knight’ın karanlık ve kısmen noir havası, çizgi romanlarda oldukça iyi bir şekilde yansıtılıyor. Geçtiğimiz aylarda solo dizisi duyurulunca da çok sevindim. Şimdi de diziyle alakalı yeni bir haber var. The Umbrella Academy dizisinin yazar ekibinden tanıdığımız Jeremy Slater, Moon Knight’ın yazar ekibinin başına getirildi. Jeremy Slater, çizgi roman uyarlamalarına hakim bir isim. 2015’te çıkan Fantastik Dörtlü filminin de yazarı kendisi.

Dizinin ana kötüsünün kim olacağı hakkında geçtiğimiz aylarda haberler duymuştuk. Stained Glass Scarlett, Moon Knight dizisinin kötüsü olacak. Moon Knight hikayelerini okuduysanız bu karaktere de rastlamışsınızdır. Ayrıca Moon Knight dizisi bir şekilde Blade filmine de bağlanabilirmiş.

Şimdi de Marvel’ın içinden haberler getiren Daniel Richtman, dizinin bir diğer kötüsünün de belli olduğunu duyurdu. Richtman’e göre Moon Knight’ın azılı düşmanı Bushman, dizide bir diğer kötü karakter olacak.

Diziyle alakalı yeni gelişmeleri heyecanla bekliyor olacağız biz öğrendikçe tabii ki size de aktaracağız. Siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı bizle paylaşmayı unutmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here