Günlük hayatta ufak boşluklarda sürekli telefonlarımızla ilgileniyoruz. Bu sürede sosyal medya, haber siteleri, videolar veya oyunlarla haşır neşir oluyoruz. İşte bu boşluklarda oynayacağınız, zaman zaman sizi dinlendiren zaman zaman da aksiyonun içine çeken oyunları sizler için derledik.

Kingdom Rush Origins

Kale savunma oyunlarının tartışmasız en iyi serilerinden olan Kingdom Rush serisinin son oyunu olan Kingdom Rush Origins çeşitli kule geliştirmeleri ve oyun içi kahramanlarıyla çok keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun Google Play Store üzerinde anlık indirimle 0,59 TL AppStore’da ise 13 TL’ye satılıyor.

Appstore Linki:Kingdom Rush Origins

Google Play Store Linki:Kingdom Rush Origins

 

Hook

Basit oynanışı, zor bulmacaları ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamadığınız bir oyun Hook. Oldukça anlaşılır bir arayüz ve kuralları olan oyunda belli başlı yerlere bağlı çubukları çekerek bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyun Google Play Store üzerinde %50 indirimle 0,59 TL AppStore’da ise 4.5 TL’ye satılıyor.

Appstore Linki:Hook

Google Play Store Linki:Hook

League of Stickman

Birbirinden zevkli bölüm sonu canavarları, oyun içi yükseltmeler ve karaktere özel yetenekleri ile League of Stickman yoğun aksiyonuyla League of Stickman oyuncular için biçilmiş kaftan. Kısa zaman öncesine kadar ücretli olan oyun mobil platformda ücretsiz hale geldi.

Appstore Linki:League of Stickman

Google Play Store Linki:League of Stickman

DUAL!

2 adet akıllı telefonunuz var ve arkadaşınızla güzel vakit geçirmek istiyorsanız Dual tam sizlik. Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden bağlanarak oynayabileceğiniz oyunda amaç rakibinizin tankını mermileriniz ile yıkmak. Oyun her iki platformda da ücretsiz.

Appstore Linki:DUAL!

Google Play Store Linki:DUAL!

Ice Rage: Hockey

 

Basit oynanışı ve tek cihazdan 2 kişilik oynama özelliği sayesinde Ice Rage boş vakitler için ilaç niteliğinde bir oyun. Hoş ve gözü yormayan grafik ve oyun içi özellikleri sayesinde çok eğlenceli anlar yaşayacağınıza eminiz. Oyun Google Play Store üzerinde ücretli ve ücretsiz 2 versiyonda, Appstore’da ise ücretli olarak satılmakta.

Appstore Linki:Ice Rage Hockey

Google Play Store Linki:Ice Rage: Hockey(Ücretli)   Ice Rage Hockey (Ücretsiz)

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here