Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Altıncı filmini geride bırakacak olan bir serinin eleştirmenlerden olumlu tepkiler alması zordur, ama görünen o ki konu Mission: Impossible olunca bu imkansız bir şey değil.

Tom Cruise‘un son aksiyon filmi geçtiğimiz Çarşamba dünya prömiyerini gerçekleştirdi ve kısıtlı bir seyirci kitlesine gösterildi. Tabi ki filmi izleyenler genelde eleştirmenler, böyle olunca görüşlerini Twitter hesaplarından belirttiler ve görünen o ki film, eleştirmenlerden tam not aldı.

IndieWire için yazan David Ehrlich, Fallout’un Fury Road‘dan beri en iyi aksiyon filmi olduğunu ve adeta “Tanrı seviyesine” ulaştığını belirtti. Filmden çıktıktan sonra Radiohead‘e geç kaldığı için bile sinirli olmadığını da ekledi.

VillageVoice için yazan Bilge Ebiri ise filmi, sekse benzetti.

LAOFCS Başkanı Scott Mantz de filmin fantastik, eğlenceli, zeki, gerilimi bol ve muhteşem bir aksiyon filmi olduğunu belirtti. Ayrıca filmin yılın en iyi aksiyon filmi olduğunu söylerken serinin çok sevilen filmleri Ghost Protocol ve Rogue Nation ile kafa kafaya gittiğini öne sürdü.

Eleştirmenler Tom Cruise’u övmeyi de tabi ki unutmadı, birçok kişi Tom Cruise’un muhteşem bir iş çıkardığını belirtti.

FoxNews için yazan Jake Hamilton, artık böyle filmler çıkmadığını ve Tom Cruise gibi bir aktörü bir daha görüp göremeyeceğimizden emin olmadığını söylerken Fallout’un kalbe vurulan bir adrenalin iğnesi etkisi yarattığını belirtti.

Daha fazla eleştiri için: Kaynak

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here