Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Görevimiz Tehlike serisinin 6. filmi olan Mission Imposible: Fallout‘tan yeni posterler yayınlandı.Merakla beklenen aksiyon filminin yeni fragmanının ise önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

Filmin başrolünü serinin tüm filmlerinde olduğu gibi bir kez daha Tom Cruise üstleniyor. Yıldız oyuncuya filmde Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan ve Angela Bassett gibi isimler eşlik ediyor. Serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie bu filmde de yönetmen koltuğuna geçiyor.

Film, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor…

Mission: Impossible: Fallout ülkemizde 27 Temmuz 2018’de vizyona girecek.

Filme dair yayınlanan posterler

 

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here