Okuyucularımızın da hatırlayabileceği üzere Netflix ve Telltale Games geçtiğimiz Haziran ayında Minecraft: Story Mode‘u Netflix’e getireceklerini duyurmuşlardı.

Etkileşimli medya dünyasına adım atıp izleyicilerin seçimlerine göre şekillenecek içerikler sunmak isteyen NetflixPuss in Book: Trapped in an Epic Tale, Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile, Stretch Armstrong: The Breakout gibi yapımlar ile bu platformda neler keşfedilebileceğini biraz da olsa izleyicilerine tattırmıştı fakat şüphesiz ki bu isimler arasında en çok ses getirecek olan Minecraft: Story Mode olacaktır.

Telltale Gamesi stüdyolarını kapattıklarını duyurmalarının ardından, 25 kişilik iskelet bir kadro ile Netlix projelerini tamamlamak istediklerini de duyurmuştu. Kullanıcılara oyuna başlamadan önce nasıl oynanacağının da anlatıldığı bir giriş ile başlayan Minecraft: Story Mode Netflix Edition sadece ikili seçimler sunuyor. Orjinal oyunun 1. sezonunun ilk 5 bölümünü platforma getiren projenin, şu anda ilk 3 bölümü oynanabilir halde, kalan 2 bölümünün de 5 Aralık‘ta gelmesi planlanıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here