Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Dizi sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Dizi sektörü gelişen teknoloji ve yapılan büyük yatırımlar ile beraber adeta beyaz perdeye kafa tutar hale geldi. Hollywood için tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Bununla beraber usta yönetmenlerin de dizi sektörüne yönelmesi bu alanın ne kadar geliştiğine ve tüketildiğine dair en büyük kanıt. Sonuç olarak izleyici için yapılan tüm bu yapımlar ne kadar talep edilirse, tüketilirse yatırımlar ve sonucunda ürünler de o kadar gelişmekte. Woody Allen, Wachowski kardeşler, Paolo Sorrentino, Alejandro Inarritu gibi yönetmenler ile beraber David Fincher’da bir dizi ile daha izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin adı ise “Mindhunter”.

“House of Cards” projesinin ardından yeni bir proje ile daha sesini duyduğumuz Fincher, çoktan tüm seyirci kitlesini heyecanlandırdı bile. Bu kadar fazla yapımın üretildiği son yıllarda daha yayınlanmadan 2. sezon onayını alan nadir yapımlardan “Mindhunter”. Dizi 13 Ekim 2017 tarihinde Netflix’de yayın hayatına başlayacak. Dizinin başrollerinde Jonathan Groff, Holt McCallany ve J. J. Abrams imzalı Fringe adlı diziden tanıdığımız Anna Torv bulunmakta.

John Douglas adlı eski FBI ajanının anılarını anlattığı 1996 tarihli “Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” adlı romanından uyarlanmakta. 1979 yılında geçen hikaye FBI Davranış Bilimleri Birimi’nin seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları çözmeye çalışmalarını işlemekte. İlk iki bölümünü David Fincher’ın yönettiği dizinin diğer bölümlerinde ise Asif Kapadia gibi çeşitli isimlerin imzası bulunacak. Aynı zamanda dizinin baş yapımcılığını da Charlize Theron ile beraber yine Fincher üstlendi.

Diziye ait son yayınlanan uzun fragman ise şu şekilde;

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here