Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Miley Cyrus‘un country müziğe geri döndüğü albüm Younger Now bugün yayınlandı.

Şarkıcının altıncı stüdyo albümü olan Younger Now, onun önceki albümü Bangerz’dan oldukça farklı bir hava taşıyor. Bangerz’daki asi yaramaz kızın yerini daha sakin, duyarlı ve mutlu bir kızın aldığı albüm, bize Miley’nin sesini doğal ve yumuşak bir şekilde dinleme fırsatı veriyor.

Albümden yayınlanan ilk tekli geçtiğimiz mayıs ayında çıkan Malibu‘ydu. Sevgilisi Liam Hemsworth’le olan ilişkisini anlatan şarkı yeni Miley’nin nasıl olacağı ile ilgili ipuçları vermeye başlamıştı.

Gün geçtikçe Hannah Montana yıllarına döndüğü görünen Miley Cyrus albümdeki şarkıların hepsinin yazımına bizzat dahil olmuş. Bu albümü yaşadıklarını ve başından geçenleri yazdığı bir günlük olarak gördüğünü söyleyen sanatçı, albümün kendisi için çok kişisel olduğunu da sözlerine ekliyor.

Şarkıları yazarken vaftiz annesi ünlü counrty şarkıcısı Dolly Parton‘dan da yardım alan Miley Cyrus, Rainbowland adlı şarkısında da onunla düet yapmış.

Albümün bir diğer parçası olan Inspried‘ı Amerika başkan adayı Hillary Clinton için yazdığını söyleyen sanatçı, Miss You So Much‘ı da yakın bir arkadaşının aşırı dozdan ölen sevgilisi için yazmış.

Her şarkısının farklı bir hikayesi olan ve 11 şarkıdan oluşan Country/Pop türündeki albümün tamamını buradan dinleyebilirsiniz :

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here