Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

The Tonight Show kapsamında MileyWeek adı altında bir hafta geçiren Miley Cyrus geçtiğimiz günde Late Late Show Carpool Karaoke‘ye konuk oldu.

We Can’t Stop, The Climb, Party in the U.S.A., Wrecking Ball ve yeni albümünden Younger Now gibi şarkıları söyleyen genç şarkıcı hayatıyla ilgilide açıklamalarda bulundu.

Programın sunucusu James Corden’la arabaya binen sanatçı kendisinin çok kötü araba kullandığını belirtti. ” Birgün The Voice setinde ses sistemine çarpmıştım. O an kimseye söylemeden oradan uzaklaştım. Ertesi gün kendi arabam hasarlı olduğu için kiralık bir arabayla sete gittim. Bu olayı partnerlerim Adam Levine ve Blake Shelton‘a söyleyene dek kimse bilmiyordu fakat onlara söylerken çekim için mikrofonun açık olduğunu unutmuşum.”

Miley olay yaratan MTV Müzik Ödülleri’nde ki performansı hakkında da konuşuyor: “O kız sadece benim, o sadece ne kadar deli olduğumu gösteriyor.”

Daha önce Apple Müzik için ailesiyle de bir Carpool Karaoke gerçekleştiren Cyrus’un ordaki performansını da buradan izleyebilirsiniz :

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here