Black Swan (2010), Friends with Benefits (2011), Jupiter Ascending (2015) filmlerinden tanıdığımız Amerikalı oyuncu Mila Kunis ile Ghostbusters (2016) ve Saturday Night Live (2012-2018)’dan aşina olduğumuz Amerikalı komedyen ve oyuncu Kate Mckinnon’ın başrolü paylaştığı sıra dışı bir casusluk macerasını konu edinen The Spy Who Dumped Me | Beni Satan Casus, bu hafta vizyona girdi.

Birbirlerinin en yakın arkadaşı olan Audrey (Mila Kunis) ile Morgan (Kate Mckinnon), 30’lu yaşlarında Los Angeles’ta sıradan bir hayat süren iki kadındır. Genelde mutsuz hissettikleri monoton hayatları, Audrey’in daha sonradan ajan olduğunu öğrendikleri eski sevgilisi Drew’in (Justin Threoux) beklenmedik bir zamanda evlerine gelmesi ve peşinde bir sürü suikastçiyi sürüklemesiyle tamamen değişir. Kendilerini uluslararası bir komplonun içerisinde bulan ikili, bu olayı çözmek ve suikastçilerden kaçabilmek için Avrupa şehirlerinde depar atacakları bir maceraya atılırlar.

Bol kahkaha, bol aksiyon içeren bu filmin yönetmen koltuğunda, Life Partners (2014) ve Chasing Life (2014-2015) gibi yapımların yazarı Susanna Fogel oturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here