Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

Linkin Park’ın kurucu üyelerinden olan Mike Shinoda ilk solo albümü olan “Post Traumatic“i çıkardı.

Post Traumatic, 2005’te Fort Minor’la çıkardığı albümden beri sanatçının Linkin Park’tan ayrı ilk çalışması oldu. Albümde Chester Bennington‘la alakalı birçok söze rastlayabilirsiniz. Hatta “Over Again” şarkısında ilk defa Chester olmadan sahneye çıkmaktan çekindiğini de belirtiyor:

“There’s no way that I’ll be ready to get back up on that stage
Can’t remember if I’ve cancelled any show
But I think about what I’m supposed to do and I don’t know
Cause I think about not doing it the same way as before
And it makes me wanna puke my fucking guts out on the floor”

Yakın zamanda iHeart Radio’nun “Inside The Studio” podcast’ine katılan Mike Shinoda bir süre stüdyoya girmenin onu korkuttuğunu söyledi. Aynı podcast’te Linkin Park’ın geleceğinin belirsizliğinden de bahseden Shinoda, grup üyelerinin aynı sayfada olmadığını ve kendisinin hemen bir proje çıkarmayı istediğini söyledi. Sanatçı, müziği terapi olarak kullandığını belirtti.

Albüm, elektronik seslerle çok haşır neşir bir sese sahip ve Mike Shinoda’nın en iyi rap şarkılarından bir kaçına sahip. Prodüksiyonunu tamamen kendinin üstlendiği albüm, alternatif ve rap dinleyicileri için hoş bir dinleme. Albümün kapağını ise Mike Shinoda ve Frank Maddocks birlikte yaptı. Maddocks, Hybrid Theory’den beri Linkin Park’la çalışmakta.

Post Traumatic, tüm dijital platformlarda bulunuyor:

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here