Bildiğiniz gibi müziğin dünyaca ünlü ismi Michael Jackson ile ilgili bir belgesel yayınlandı. Ünlü yıldızın hayatını araştıran üç dedektifin ortaya çıkardığı otopsi raporunda, Jackson’ın kel olduğu, vücudunda ameliyat izleri ve gizli dövmeler bulunduğu anlaşıldı.

michael jackson ile ilgili görsel sonucu

On yıl önce hayatını kaybeden ünlü yıldızın hayatını anlatan Killing Michael Jackson” isimli bir belgesel yayınlandı ve otopsi raporu da bu belgeselin içinde hayranlarıyla paylaşıldı. Dedektiflerden biri en büyük şaşkınlığının Jackson’ın tamamıyla kel olması olduğunu açıkladı. Dedektif, ünlü şarkıcının ne zaman insanlarla bir araya gelecek olsa peruk kullanmış olduğunu söyledi.

Jackson’ın kafa derisine bakıldığında, tepe noktasında pek çok yara izi olduğunu söyleyen dedektifler, şarkıcının kafa derisindeki tamamen kelleşen noktalarda dövme yer aldığını açıkladı
Jackson’ın kafasını gösteren rapor

Michael Jackson’ın 1984 yılında rol aldığı “Pepsi” reklamında geçirdiği kaza, kelleşmesine neden olan en önemli etken olarak düşünülüyor. Jackson’ın bu kaza sonrasında başının büyük bölümünde yanıklar meydana gelmiş ve bazı bölgeler ikinci, bazı bölgeler de üçüncü dereceden yanık oluşturmuştu. Dedektiflere göre ünlü yıldızın başının ön bölümü tamamen kel, arka tarafı ise kıvırcık saçlı bölümlerden oluşuyormuş.

michael jackson ile ilgili görsel sonucu

Ünlü şarkıcının kellik dışında sağlık problemlerinin de olduğu, uykusuzluk nedeniyle kolundan enjeksiyon yoluyla ilaç aldığı da ortaya çıktı. Yıllarca estetik ameliyatı geçiren Michael Jackson’ın bileklerinde, burun kenarlarında, kulaklarında ve boynunda da yara izlerine rastlanmış.

 

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here