1- Sürreal JRPG oyunu olacak olan YIIK: A Postmodern RPG’nin 17 Ocak 2019’da Playstation 4, Switch, PC ve Mac için 2019’da daha sonraki bir tarihte de PS Vita için çıkışını yapacağı yayıncı Ysbryd Games ve geliştirici Ackk Studios tarafaından duyuruldu.

2- 3 vs 3 fps oyunu olacak olan Aftercharge‘ın 10 Ocak 2019 tarihinde Xbox One ve PC için çıkışını yapacağı geliştirici stüdyo Chainawesome Games tarafından duyuruldu.

3- Bithell Games’in yeni oyunu olan metin tabanlı macera oyunu Quarabtine Circular dün itibariyle çıkışını yaptı. İlgililerin dikkatine.

4- FPS kamerasından oynayacağımız RPG oyunu olan Operencia: The Stolen Sun PC için duyuruldu. Çıkış tarihi ise henüz belli değil. ZEN Studios yine üzdü…

5- HumanNature Studios, ToeJam & Earl: Back in the Groove için yeni bir fragman yayımladı. Oyun 1 Mart 2019’da Playstation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapıyor olacak.

6- Adams Ascending PC için duyuruldu. Oyunun Kickstarter’da toplamayı hedeflediği fon ise $35,000. PC için 2020 olarak çıkış tarihi veren stüdyo eğer yeterli fon toplanırsa sonradan Playstation 4, Xbox One ve Switch’e de çıkarmayı planlıyor.

7- The Messenger oyunu için “Picnic Panic” isimli ücretsiz indirilebilir içerik Sabotage Studio tarafından duyuruldu. Picnic Panic bağımsız bir hikaye ve yeni seriler içerecek. Çıkışı ise 2019 yılında olacak.

8- Mini-Mech‘in 2019 yılının ilk dönemlerinde Playstation VR için çıkış yapacağı geliştirici firma FuturLab tarafından duyuruldu.

9- Fps kamerasıyla oynanacak bir aksiyon macera oyunu olan Falcon Age için ise bir oynanış fragmanı yayımlandı. 2019 yılında Playstation VR için çıkışını yapacak.

10- SMG Studio tarafından geliştirilen 80’ler temalı co-op taşınma simülatörü olan Moving Out 2019’un ikinci çeyreğinde PC için çıkışını yapacak.

11- Geliştirici Endlessfluff Games ve yayıncı Humble Bundle sıra tabanlı taktiksel rol yapma oyunu Fae Tavtics‘i PC için duyurdu. Çıkış tarihi ise şimdilik sadece 2019 başları olarak açıklandı.

12- Geliştirici Leap Game Studios ve yayıncı HypeTrain Digital, 2D beat2em up oyunu olan Tunche‘in Kickstarter kampanyasının 14 Ocak 2019’da açıklanacağını duyurdu. Oyunun Playstation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkması planlanıyor.

13- Gizemli macera oyunu olacak olan Jenny LeClue: Detectivu‘nun 2019’un ilk çeyreğinde Playstation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağı geliştirici Mografi tarafından duyuruldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here