Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Game of Thrones’un Jamie Lannister’ı Nikolaj Coster-Waldau’nun başrolünü üstlendiği polisiye gerilim filmi “Shot Caller”ın posteri yayınlandı!

Kendi halinde bir aile babası ve başarılı iş adamı olan Jacob Harlon, alkollü olarak araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olur. Bir anda kendisini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Yeni ortamına kısa sürede adapte olan Harlon, Money lakabıyla gangster’lik yolunda ilerler. Eski kimliği, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yavaş yavaş yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder. Serbest bırakılmasının ardından polisten tehditler almasının yanı sıra hapisteki arkadaşları tarafından da son bir çete işi yapmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Ric Roman Waugh’un üstlendiği filmin kadrosunda Nikolaj Coster-Waldau’nun yanında Lake Bell, Emory Cohen, Jon Bernthal, Jeffrey Donovan, Benjamin Bratt ve Holt McCallany de bulunuyor.

17 Haziran’da Los Angeles Film Festivali’nde ilk kez seyircilerin karşısına çıkan film 15 Aralık’ta İngiltere’de vizyona girecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here