Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
Ünlü mizah dergisi Penguen’in sevilen karikatürü Dudullu Postası’nın dizi uyarlamasına ait ilk fragman yayımlandı. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı Dudullu Postası’nın kadrosunda Hazar Ergüçlü, Aslı Bekiroğlu, Taner Ölmez, Erkan Can, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Ahmet Rıfat Şungar, Levent Tülek, Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

dudullu postası ile ilgili görsel sonucu

İlk sezonu her bölümü yaklaşık 45 dakika sürecek 14 bölüm şeklinde planlanan Dudullu Postası; Masum, 7 Yüz gibi dizileri hayata geçiren dijital televizyon platformu BluTV’de yayımlanacak. Ayrıca dizinin senaryosunu Serkan Yılmaz, Ekran Yılmaz ve Funda Alp kaleme alacak.

“Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.”

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here