Meghan Markle, dün gece sosyal medyada yine ses getirdi. Sussex Düşesi, Instagram hikayelerinde tasarımcı Misha Nonoo ile ortaklaşa başlattığı yeni moda koleksiyonu için gerçekleşen fotoğraf çekiminin kamera arkasından birkaç kısa video paylaştı.

Sussex Düşesi aynı zamanda kadınların çalışma hayatında giyecekleri kıyafetler konusunda bağışta bulunup yardımcı olan, öz geçmiş geliştirme ve birebir kariyer danışmanlığı hizmeti veren bir kuruluş olan Smart Works ile de ortaklık kurmakta olduğunu açıkladı. Bu gelişmelerle birlikte gerçek tasarımlar ve pazarlama süreci bi araya gelerek yeniden hayat buldu. Pek tabii bu girişim Emily Farra da dahil olmak üzere pek çok kişi tarafından sorulan bir soruya dikkat çekti: Koleksiyon sürdürülebilir bir şekilde yapılabilecek mi?

Meghan’ın sosyal medya paylaşımlarındaki kareler ise oldukça eğlenceli anlara tanık olmamızı sağladı, arka planda “Lovely Day” çalarken Sussex Düşesi bir yandan mankenleri sevgiyle kucaklıyor bir yandan da gülen yüzü kameralara yansıyordu. Bu güzel enerjisinin yanı sıra seti koordine etmekten de geri kalmıyor bir taraftan hep çekimleri kontrol ediyordu.

Paylaşılan hikayelerin son bölümünde ise şöyle yazıyor: “İş gücüne giren kadınları ihtiyaç duydukları temel iş kıyafeti ile donatacak olan Akıllı İşler kolektifini destekleyen bir girişim planlıyoruz.” Gördüğümüz giysilerin düşesin özgün tasarımları olup olmadığı henüz şüpheli olsa da bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan koleksiyonun modada bir Markle imzası yaratacağı kanaatindeyiz.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here