Matthew Vaughn’u X-Men: First ClassKingsmanKick-Ass gibi çizgi roman uyarlaması filmlerden tanıyorsunuzdur. Şimdi de başka bir çizgi roman filmi yapmak istiyor. Bu film de hepimizin büyük bir heyecanla beklediği Fantastic Four.

New York Comic-Con’da konuşan Vaughn şu açıklamayı yaptı: “Evet, orijinal şekilde yazılmış bir Fantastic Four filmi yapmayı her zaman istedim. Fantastic Four en sevdiğim çizgi roman serilerinden biri ve en az Spider-Man kadar büyük ses getireceğini düşünüyorum.” 

Marvel, Fantastic Four ekibinin 4. fazın bir yerlerinde geleceğini açıklamıştı fakat ne zaman, nereye, nasıl dahil olacak açıklamadı. Fantastic Four filmi için bir yönetmen belirlediklerini düşünüyorum fakat belirli bir yönetmen yoksa bile kişisel olarak Vaughn’u Fantastic Four filminin başında görmeyi isterdim. Evet X-Men: First Class ve Kick-Ass pek de iyi filmler değildi fakat iki film de ekip filmi. Bu yüzden Vaughn’un ekip filmi çekmesini başarılı buluyorum ve hatalarından dersler çıkardığını düşünüyorum. Ayrıca X-Men filmleri arasında en iyilerden biri olan Days of Future Past filminde de çalışmıştı. Mattew Vaughn çizgi roman sever bir yönetmen ve Marvel’ın gerçekten de çizgi roman kültürüne aşina yönetmenlere ihtiyacı var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Matthew Vaughn sizce iyi bir seçenek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here